Юношите на Левски“ до 14 години победиха с 5:0 като

...

Левски с нова победа в Столичното първенство

Юношите на „ Левски “ до 14 години победиха с 5:0 като посетител „ Витоша “ (Бистрица) в мач от 7-ия кръг на Столичното състезание.

Денис Милетиев откри резултата за „ сините “ в 4-та минута, Георги Камбитов удвои в 25-та, а Лазар Петров в 31-та оформи класическия резултат до почивката. Два гола на Ернан Ангелов – в 65-та и 67-та минути, оформиха крайния резултат.

Воденият от треньора Милен Гаджев тим преди всичко в класирането с актив от 16 точки, с една повече от втория „ Славия “.

„ Левски “ U14: 1. Цветан Цветков (42 – 12. Денислав Димитров), 2. Мартин Гайдев (45 – 18. Денис Стоилков), 3. Пиер Дамянов, 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев (36 – 16. Денислав Борисов), 6. Денислав Василев (42 – 15. Ернан Ангелов), 7. Лазар Петров, 8. Томислав Петров, 9. Денис Милетиев (45 – 17. Мартин Стоянов), 10. Георги Камбитов (36 – 13. Никола Младенов), 11. Георги Стефанов (36 – 14. Калоян Митев).
Източник: novinata.bg