Юношите на Левски“ до 14 години победиха 5:3 като гост

...

Левски победи Славия в Столичното първенство

Юношите на „ Левски “ до 14 години победиха 5:3 като посетител връстниците си от „ Славия “ в мач от 5-ия кръг на Столичното състезание.

Възпитаниците на треньора Милен Гаджев направиха страховит поврат откакто губеха в резултата с 1:3 до до 62-та минута, само че в последните 10 минути стигнаха до успеха. По два гола за триумфа вкараха Денис Милетиев – в 24-та и в 68-та минути и Андрей Нешев – в 65-та и в 70-та минути. Едно попадение добави Ернан Ангелов в 61-та минута.

„ Левски “ U14 е преди всичко в класирането с 12 точки, колкото има и „ Славия “, само че „ белите “ са и с мач повече.

„ Левски “ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев, 3. Реджеп Джугдан, 4. Георги Стефанов, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров (69 – 17. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (69 – 15. Калоян Митев), 9. Андрей Нешев, 10. Георги Камбитов (к) (55 – 18. Мартин Стоянов), 11. Денис Милетиев.
Източник: novinata.bg