Юношите на Черно море записаха равенство 2:2 при домакинството си

...

Черно море върти 2:2 с Аристон у дома в Елитната до 15 години

Юношите на Черно море записаха тъждество 2:2 при семейството си на Аристон (Русе) в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 15 години – Североизточна зона.

Денислав Славов даде преднина на “моряците ” в 20-ата минута, а до края на полувремето варненци изпуснаха куп голови положения. В средата на втората част неточност в отбраната на Черно море и падение на вратаря на домакините разреши на русенци да изравнят.

Веднага по-късно гостите стигнаха до цялостен поврат, а 10 минути преди края Тони Иванов с глава оформи крайното 2:2. На три пъти гредите спасяваха Аристон в мача.

В идващия кръг Черно море гостува на другия русенски отбор – Дунав. Мачът е на 11 ноември (събота) от 14 часа.

Съставът на Черно море: Самуел Стоянов, Кирил Георгиев, Наско Красимиров, Теодор Йорданов, Боян Арзатов, Стилиян Чалъков, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Тони Иванов, Берк Джевдет, Еркан Мъстънов (Галин Григоров, Благовест Димитров, Йордан Дженев, Даниел Тодоров, Иван Пашанов, Ясен Минчев).

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg