Юношите на Ботев U13 триумфираха в турнир
Юношите на Ботев Пловдив от набор 2013 победиха в шампионата „ Купа Ботев “, провел се в столицата.
Момчетата на Минчо Цветанов победиха безапелационно и сграбчиха златните медали.
В група „ А “ бяха тимовете на Левски, Ботев Враца и Ботев София, до момента в който „ канарчетата “ бяха в група „ Б “ дружно със Септември и Академика.
В груповата фаза пловдивчани се постановиха с 2:0 над Септември и 6:0 над Академика, а във финала завоюваха с 3:1 над Ботев София.
Николай Али бе определен за състезател на шампионата и завоюва златен билет за международен футболен шампионат в Каляри през 2027 година.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




