Юношите младша възраст на Черно море записаха пореден успех в

...

Юношите младша възраст на Черно море записаха пореден успех в Елитната

Юношите младша възраст на Черно море записаха следващ триумф в Елитната група до 17 години. На стадион “Бончук” в Дупница “моряците” се постановиха с 1:0 против отбора на Марек в мач от 10-ия кръг на шампионата. Единственият гол в мача падна в 25-ата минута, а негов създател стана Денислав Ангелов. Младият нападател осъществя, откакто бе изведен зад защитата на домакините, преодоля вратаря и не сгреши.

Срещата ще се запомни с грубата игра от страна на Марек, в резултат на която Черно море направи три насилствени смени. Въпреки това “моряците” бяха по-добрият тим и владееха самодейността през целия дуел. Над 10 голови обстановки пропуснаха варненци, а най-чистите от тях пропиляха Велислав Василев, Иван Иванов и Денислав Ангелов.

На 19 октомври (четвъртък) Черно море приема Септември София в отсрочен мач от 9-ия кръг. На 22 октовмри (неделя) пък “моряците” са домакини на Берое Стара Загора в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Черно море: Живко Панев, Филип Иванов (70-Емре Тефък), Дамян Дамянов, Ибрям Ибрям, Мердин Адем, Александър Александров, Павел Георгиев, Тугай Неджет (55-Симеон Бончев), Велислав Василев, Иван Иванов, Денислав Ангелов (60-Никола Тончев).