Юношите младша възраст на Черно море записаха победа с 2:1

...

Младшата на Черно море бие в Бургас за Купата на БФС, децата отпаднаха

Юношите младша възраст на Черно море записаха победа с 2:1 при гостуването си на Черноморец в Бургас, в първия мач от 1/8-финалите на шампионата за Купата на БФС. Срещата, която се игра на тежък терен и при пороен дъжд, доминираха единоборствата.

“Моряците ” на Тодор Каменов позволиха гол в 20-ата минута, само че десетина минути по-късно съумя да върне попадението. Паоло Пасков изравни, откакто засече центриране на Джан Хасан. В 10-ата минута на втората част варненци пропуснаха дузпа, отсъдена за фаул против Джан Хасан. От бялата точка стреля Драгомир Радев, топката се отби в гредата и излезе в навън. Шест по-късно обаче Черно море стигна до цялостен поврат посредством Джан Хасан, който не сгреши очи в очи с вратаря на домакините.

Реваншът е на 8 ноември, сряда, от 14 часа.

В същото време децата на Черно море, родени 2004 година, отстъпиха с 0:1 гостуването си на ДИТ в София. Така с общ резултат 0:2 “моряците ” на Станислав Стоянов отпаднаха от шампионата.

Съставът на Черно море (2002): Стефан Петков, Златин Станков (70-Веселин Йорданов), Росен Стефанов, Димитър Раучев, Радостин Желев, Драгомир Радев, Радослав Златев (65-Николай Станев), Светослав Николов, Калин Георгиев (60-Атанас Йовчев), Джан Хасан, Паоло Пасков (75-Мартин Милушев).

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg