Юношите младша възраст на "Ботев" /Врaцa/ разбиха "Кариана" с 4:0

...

U17 на Ботев /Враца/ разбиха Кариана с 4:0

Юношите младша възраст на "Ботев " /Врaцa/ разрушиха "Кариана " с 4:0 в среща от 7-ия кръг и останаха на върха с 16 т. /32:0/. Двубоят стартира с минута безмълвие в памет на доктор Веселин Младенов.
До средата на първата част гостите затрудниха домакините, които позволиха много брак в атакуващ проект. В 20-та мин. положително извеждащо подаване на Борислав Кискимски /с 2 асистенции в мача/ разреши на Кристиян Букерешки да вкара за 1:0. Интригата завърши в последната 40-та мин. на първото полувреме, когато Валентин Георгиев с добавка осъществя за 2:0, откакто вратарят избави първия му шут.
Пре втората част възпитаниците на Любен Любенов материализираха преимуществото си с още 2 попадения на Георгиев, и двете с глава след корнери.
Източник: bulnews.bg