Юношата на ЦСКА Марио Йорданов продължава да блести за Рилски

...

Юноша на ЦСКА продължава да блести за Рилски спортист

Юношата на ЦСКА Марио Йорданов продължава да свети за Рилски състезател. Нападателят бе в главната на успеха на самоковци с 3:0 над Перун (Кресна) в отсрочен мач от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Рилецо стигна до триумфа с три гола до полувремето. Йорданов откри резултата в 25-ата минута. Йордан Тодоров удвои за самоковци в средата на полувремето след асистенция на Марио. В 40-ата минута бе завършен и крайният резултат. Йорданов бе фаулиран, а след осъществяването на директния свободен удар Октай вкара за 3:0. До края на срещата нови голове не паднаха.

Дебют за Рилски направи някогашният футболист на Левски Еньо Кръстовчев.

Успехът бе извънредно значим за Рилски в борбата за оцеляване. Тимът от Самоков събра 11 точки и има задатък от 4 пред Перун, който е на дъното. /topsport.bg
Източник: dnesplus.bg