Юношата на Ботев Никола Илиев се разписа в трети пореден

...

Няма спиране! Никола Илиев с гол и асистенция за Интер

Юношата на Ботев Никола Илиев се разписа в трети следващ мач за Примаверата на Интер. Нападателят стори това при ремито 2:2 като хазаин на Фрозиноне в италианското състезание до 19 години.

Младият гений, който започва като титуляр, още веднъж игра като нападател и беше прецизен в 79-ата минута за крайния резултат. Преди това Симоне Кондело (16) и Алесандро Селвини (58) се разписаха за гостите, а за “нерадзурите ” Алесандро Фонтанароса (54) също вкара гол. Отборът на Илиев игра през цялото второ полувреме с човек по-малко след аления картон на Симоне Бонавита тъкмо преди почивката.

Интер е на 16-ото място в класирането със 7 точки от 10 мача. Фрозиноне е на другия полюс, като се намира на втората позиция с 21 спечелни пункта. В предходните два мача на “нерадзурите ” 18-годишният българин първо означи победния гол при триумфа с 1:0 във визитата на Фиорентина на Димо Кръстев, а по-късно осъществя и четирите попадения за 4:2 над Виктория Пилзен в Младежката Шампионска лига.
Източник: marica.bg