Янтра (Полски Тръмбеш) спечели с 3:2 гостуването си на Ювентус

...

Янтра излъга Ювентус

Янтра (Полски Тръмбеш) завоюва с 3:2 гостуването си на Ювентус (Малчика). Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета лига. Очакванията за забавна и напрегната борба се потвърдиха. В 13-ата минута домакините поведоха в резултата. Заслугата за попадението обаче е на противника.
 Ювентус (Малчика): Янтра (Полски Тръмбеш) може да бие всеки Ювентус (Малчика): Янтра (Полски Тръмбеш) може да бие всеки
Вратарят им Рашков в опита си да избие топката я насочи в съотборника си Исмаил Мастънов и кълбото се влезе в мрежата му. 120 секунди преди почивката рефера отсъди дузпа и Любомир Генчев изравни. Обратът стана факт в 52-ата минута, когато Ростислав Данчев трансферира вратаря на Ювентус. 20 минути по-късно Румен Миков изравни след центриране от корнер.

Скоро съдията отсъди дузпа за отбора от с.Малчика, само че Рашков я избави. Християн Кожухаров обезпечи трите точки на гостите в 80-ата минута, когато настана блъсканица пред отсрещната врата.