Янтра направи учебна игра срещу втория отбор на Етър днес

...

Янтра победи дубъла на Етър в учебна игра

Янтра направи образователна игра против втория тим на Етър през днешния ден като част от подготовката си за идния дуел против Черноморец (Бургас) от 17-я кръг на шампионата във Втора лига. Проверката се игра при дъждовно време на стадион „ Христо Ботев “ и беше в три полувремена.

Габровският отбор осъществя пет попадения в срещата. Разписаха се Иван Василев, Цветелин Радев, Искрен Писаров и юношите Никола Ботев и Габриел Стоянов.

В ролята на съдия беше някогашният нападател на Янтра и сегашен асистент в дубъла на Етър – Иван Петков. Той отсъди две дузпи за „ виолетовите “ в последната част, само че и двете бяха отразени от Християн Василев.

Янтра приема Черноморец в събота от 14:30 часа на стадион „ Христо Ботев “. Билетите за срещата към този момент са налични в мрежата на Евентим и при сътрудниците им. Билети ще се продават и във почитател магазина на клуба в делничните дни до петък от 16 до 20 часа. В деня на мача (събота) почитател магазинът ще работи от 12:30 до 16:30 часа.