Янтра 2019 с класика в Козлодуй Габровският Янтра 2019 се

...

Янтра 2019 с класика в Козлодуй

Янтра 2019 с класика в Козлодуй Габровският Янтра 2019 се изкачи на второ място в Северозападната Трета лига след 3:0 над Първа атомна в Козлодуй. Двубоят е от четвъртия кръг на шампионата. Селекцията на Николай Василев взе класическа победа в равносилен мач. Секунди преди почивката капитана Пламен Кожухаров се измъкна самичък против Ивайло Върганов и откри резултата. През втората част повече натискаха домакините, само че по този начин и не стигнаха най-малко до точка. В 89- ата минута Пламен Кожухаров извърши корнер и Искрен Писаров осъществя с глава. Секунди преди края Антонио Обрешков бе изведен отляво и направи триумфа типичен.