Янтра 2019 (Габрово) победи с 1:0 гостуващия му Партизан (Червен

...

Янтра 2019 излъга Партизан с ранен гол

Янтра 2019 (Габрово) победи с 1:0 гостуващия му Партизан (Червен бряг) в дербито на 3-ия кръг на Северозападната Трета лига. Християн Василев осъществя единственото попадение с удар по диагонала от 15 метра в 3-ата минута. Получи се качествена борба, като гостите би трябвало да съжаляват, че не си потеглиха най-малко с точка. Те бяха по-добрия отбор през по-голямата част от мача. По две стопроцентови положения пропиляха Милен Тонев и Иво Иванов, а Ивелин Аладжов насочи страховит удар. От Партизан имаха искания за две неотсъдени дузпи против Тонев. Домакините също можеха да вкарат още, само че един път Галин Великов от гостите мазета от голлинията, а в другия случай червенобрежкия пазач Веселин Ганчев се оправи против Християн Василев.