Янис Карабельов игра 76 минути за Кишварда при загубата с

...

Два гола за две минути сломиха отбора на Карабельов

Янис Карабельов игра 76 минути за Кишварда при загубата с 0:2 от Будафоки в мач от 23-ия кръг на унгарското състезание. Бившият халф на беше заменен малко след двата гола за домакините, които паднаха в границите на две минути.

До почивката Кишварда имаше по-добрите положения, само че не се възползва от тях. В 69-ата минута Шебештиен Ириг-Фаркаш откри резултата, а секунди по-късно Давид Ковач заби и второ попадение за домакините.
Камен Хаджиев още веднъж остана на пейката за Академия Пушкаш при изненадващото проваляне с 1:2 от предпоследния Хонвед. Отборът на българския бранител е втори в подреждането, само че на цели 15 точки зад Ференцварош.

В дербито на кръга Фради направи 2:2 с МТК Будапеща, откакто водеше с 2:0. В края Роберт Мак пропусна дузпа за Ференцварош.