Йънг Бойс шокира с 2:1 Манчестър Юнайтед в първия мач

...

Роналдо пак вкара, но Йънг Бойс шокира Ман Юн с обрат

Йънг Бойс шокира с 2:1 Манчестър Юнайтед в първия мач от група F на Шампионската лига. Шампионът на Швейцария стигна до цялостния поврат в резултата, откакто Кристиано Роналдо се разписа през първата част. „ Червените дяволи “ обаче останаха с човек по-малко след червен картон за Аарън Уан-Бисака, а в воин за домакините се трансформира Жордан Сибачо. Националът на Съединени американски щати вкара победния гол надълбоко в добавеното време. Преди него Никълас Нгамалеу възвърне равенството.

Севиля и Ред Бул Залцбург приключиха при резултат 1:1 в мач от груповата фаза на Шампионска лига. Двубоят бе извънредно динамичен, като ще се запомни четири дузпи и един червен картон. Гостите от Австрия получиха право да изпълният три наказателни удара, само че съумяха да осъществят единствено един. Точен бе Лука Сучич. Андалусийците също се разписаха от дузпа, като попадението вкара Иван Ракитич. В началото на второто полувреме пък Севиля остана с човек по-малко, откакто Юсеф Ен Несири бе изпъден за втори жълт картон.

Източник: marica.bg