Ямбол победи с 96:86 Черно море Тича в мач от

...

Ямбол се наложи над Черно море Тича в НБЛ

Ямбол победи с 96:86 Черно море Тича в мач от 20-ия кръг на Националната баскетболна лига за мъже. Домакините влязоха мощно в мача и дръпнаха с двуцифрена разлика, само че до почивката разрешиха на "моряците " да наваксат осем от точките, с които изоставаха.

Второто полувреме бе по-равностойно, само че по-големият опит на играчите на Ямбол си сподели думата и им донесе успеха. В групата на домакините за първи път след повече от година лечение на травма бе и Александър Матушев.

Варненци още веднъж не можеха да разчитат на контузените Мартин Йорданов, Пламен Алексиев и Михаил Молдов. Уили Атууд приключи с 23 точки и 10 битки за триумфа, 21 и 9 асистенции регистрира Иван Лилов. С 25 точки и 16 битки за Черно море записа Терънс Томпсън, 21 точки добави Александър Милов.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `