Официално: Капитанът на Селта остава и догодина
Яго Аспас ще прекара още един сезон, а след това ще заеме административна позиция в клуба
Нападателят Яго Аспас продължи контракта си със Селта, заяви пресслужбата на клуба. Новият контракт на 38-годишния испанец с клуба е до 2029-а.
Аспас ще играе сезон 2026/27 като състезател, след което ще се причисли към административния екип на клуба.
Аспас е артикул на младежката система на Селта. Той е водещият изпълнител на клуба за всички времена с 222 гола, а също и играчът с най-вече мачове за Селта (571).
Аспас е играл също за Севиля, където завоюва Лига Европа, и за Ливърпул.
Нападателят Яго Аспас продължи контракта си със Селта, заяви пресслужбата на клуба. Новият контракт на 38-годишния испанец с клуба е до 2029-а.
Аспас ще играе сезон 2026/27 като състезател, след което ще се причисли към административния екип на клуба.
Аспас е артикул на младежката система на Селта. Той е водещият изпълнител на клуба за всички времена с 222 гола, а също и играчът с най-вече мачове за Селта (571).
Аспас е играл също за Севиля, където завоюва Лига Европа, и за Ливърпул.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




