За пореден път, дори без да е на терена, Гарет

...

Гарет Бейл се присмя на решение на Анчелоти

За пореден път, дори без да е на терена, Гарет Бейл успя да привлече вниманието върху себе си. В четвъртък вечер Реал Мадрид загуби с 0:1 от Атлетик Билбао на 1/4-финалите за Купата на краля и отпадна. Попадението падна в самия край, като треньорът Карло Анчелоти призна, че се е готвел за продължения. По тази причина в редовните 90 минути той направи само две смени.

През второто полувреме доста от резервите на Реал, сред които и Еден Азар, бяха пратени да загравят, но Бейл не беше сред тях. В 75-ата минута обаче на белгиеца му беше казано да седне на пейката, след като видимо Анчелоти избра да не залага на него. В този момент камерата на “Ел Чирингито” засне как Бейл се присмива.

Gareth Bale laughing at Eden Hazard after Hazard was sent back to the bench in the 2nd half even though he's been warming up for 30 minutes