Поръчай новите Samsung Galaxy Tab S10 с до 300 лева отстъпка от А1
Вземи Samsung Galaxy Tab S10 Plus или S10 Ultra от А1 с до 300 лв. отстъпка от общоприетата цена при предварителна заявка; Всеки, закупил един от двата таблета, ще го получи в комплект със стилус S Pen; Устройствата се оферират в брой или на лизинг с проект от А1
От 26 септември до 2 октомври A1 приема предварителни поръчки за новите Samsung Galaxy Tab S10 онлайн на A1.bg. В този интервал Samsung Galaxy Tab S10 Ultra може да бъде закупен от клиентите на телекома с 300 лв. отстъпка с проект Surf M, а Samsung Galaxy Tab S10 Plus – с 200 лв. понижение от цената със същия проект. И двата таблета се оферират в комплект със стилус S Pen.
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra е с впечатляващ 14,6-инчов Dynamic AMOLED 2X екран с резолюция 2960x1848 пиксела за кристално чисти изображения и ярки цветове. Таблетът разполага с двойна съществена камера с 13 MP + 8 MP, както и с 12 MP + 12 MP предна камера, идеални за видеоразговори и фотоси с високо качество. Устройството предлага и видеозаснемане с UHD 4K резолюция, а съществуването на MicroSD слот разрешава разширение на паметта до 1,5 TB, осигурявайки задоволително място за предпазване на огромни файлове.
От своя страна, Samsung Galaxy Tab S10 Plus разполага с 12,4-инчов Dynamic AMOLED 2X екран с резолюция 2800x1752 пиксела, като още веднъж предлага изключителна бляскавост и изясненост на картината. Моделът е екипиран с 13 MP+8 MP съществена и 12 MP предна камера за качествени фотоси и видеозаписи. Подобно на Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 Plus също дава опция за снимане на видеа с UHD 4K качество и има MicroSD слот за до 1,5 TB спомагателна памет.
Сред преимуществата на двата модела е и поддръжката на 5G съгласуваност за безпроблемно стрийминг преживяване, продан на огромни файлове и работа с облачни платформи. Закупувайки ги с проект Surf M от А1, техните нови притежатели ще могат да се възползват от гигабитовите скорости и ниско времезакъснение на 5G ULTRA мрежата на А1, която неотдавна беше класирана в Топ 10 на най-бързите 5G мрежи в света от Ookla.
Освен това, с помощта на включения в комплекта към двете устройства S Pen, потребителите могат да водят прецизни бележки по време на срещи, да скицират илюстрации, да редактират фотоси, да прибавят анотации непосредствено върху документи и доста други действия, които са потребни както в професионален, по този начин и в персонален проект.
До 2 октомври Samsung Galaxy Tab S10 Ultra може да бъде поръчан авансово на уеб страницата на А1 за 2029,99 лв. в брой или 98,50 лв. на лизинг за 24 месеца с проект Surf M, а Samsung Galaxy Tab S10 Plus – за 1609,99 лв. в брой или 77,98 лв. на лизинг със същия проект.
(платено съобщение)




