Вучич обвини ЕС в нарушаване на върховенството на закона заради среща на комисар с ректора на Белградския университет
Вучич означи, че на представителите на Европейски Съюз „ устата им е цялостна с господство на закона “, само че те нарушават тези правила, „ когато им хрумне, до момента в който са майстори в това да поучават другите “.
С подигравка Вучич добави, че е „ сигурен, че диалозите са били съдържателни “ и е „ уверен, че ще донесат доста на Сърбия “.
„ Всичко ще бъде наред, когато Сърбия извърши нужните условия “
Той добави, че не е значима сумата, както и че някои от към момента неизпълнените условия се отнасят до газоизмервателни уреди.
Вучич съобщи също, че по тази тематика не би се намесвал в политически „ спекулации “.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




