Втородивизионния Ботев-2 загуби с 3:0 контролата си срещу ФК Крумовград,

...

Дубълът на Ботев отнесе тройка от Крумовград в Коматево

Втородивизионния Ботев-2 загуби с 3:0 контролата си против ФК " Крумовград ", играна на помощния терен въз основата в Коматево.

Треторазредният отбор, който неотдавна промени името си от Левски на Крумовград, вкара три безответни гола преди почивката. На два пъти се разписа Калоян Стефанов, а третото попадение е в актива на също вони състезател в отбора - Стефан Христов.

През второто полувреме гостите не разрешиха на " жълто-черните " да отбележат даже почетно попадение. Припомняме, че Крумовград е единственият тим от Трета лига, който организира подготовка в Анталия.
Свързани вести Ботев 2 със закономернa победа в Кършияка НА ЖИВО! Ботев - Септември 1:1 Дубълът на Ботев стартира подготовка на 14 юни
Източник: marica.bg