Вторият състав на Славия постигна втори пореден успех в Югозападната

...

Втори пореден успех за дублиращия състав на Славия

Вторият състав на Славия реализира втори следващ триумф в Югозападната Трета лига.

Воденият от треньора Иван Иванов тим се наложи с 4:3 при гостуването си против Пирин (Гоце Делчев).
С по два гола и асистенция се отличиха Валентин Петров и Борис Димитров.
Двубоят от третия кръг на шампионата беше решен още през първото полувреме. В 20-ата минута капитанът Петров откри резултата след добра композиция сред Чунг Нгуен-до и Димитров.
Седем минути по-късно Валентин Петров се възползва от центриране в наказателното поле и повиши задатъка на славистите на два гола.
Борис Димитров направи 3:0 след подаване на Валентин Петров в 35-ата минута, а пет минути след нападателят на “белите ” означи и втория си гол в срещата.
В спомагателното време на първата част домакините върнаха един гол.
След почивката Славия направи съществени пропуски пред вратата на Пирин. Тимът от Гоце Делчев имаше шанс и съумя да осъществя още две попадения.
Роберто Илиев, Стефан Трайков и Самуил Стойнев се включиха мощно с белия екип през второто полувреме на дуела.
В четвъртия кръг от шампионата в трета дивизия дублиращият тим на Славия играе вкъщи с Балкан (Ботевград). Срещата е на 27 август, събота, от 18.00 часа.
Славистите са на четвърто място в класирането досега с актив от 6 точки.
Източник: novinata.bg