Вторият поставен в схемата Тейлър Фриц (САЩ) сложи край на

...

Тейлър Фриц сложи край на победния ход на Кевин Кинг в Атланта

Вторият подложен в схемата Тейлър Фриц (САЩ) постави завършек на победната серия на сънародника си Кевин Кинг в шампионата от ATP 250 в Атланта (САЩ).
 Резултати от ATP 250 в Атланта (САЩ)

Григор Димитров със съществени шансове за нанагорнище в международната класация

Фриц, който сега е №32 в ранглистата на ATP заби 10 аса за рутинна победа с 6-2, 6-3 за 71 минути против квалификанта Кинг. Тейлър навлезе в Топ 50 след триумфа си над Григор Димитров в Рим. Миналият месец той подвигна първа купа в кариерата си в Ийстбърн (Англия) след победа на финала над сънародника си Сам Куери.

Кевин Кинг прави най-силния си шампионат в живота, въпреки и на 28 години. Той мина през два квалификационни кръга на домашния си шампионат, преди два дни отрази след оспорвана борба българския №1. Така Кинг има 1 победа и 5 загуби в шампионати от ATP.
 Григор Димитров загуби от международния №405 в Атланта

Българският позволи 23 точки за пробив против левичаря Кевин Кинг

Съперник на четвъртфинал на Фриц ще бъде 19-годишният сърбин Миомир Кецманович, който отстрани №4 Юго Юмбер (Франция) с 6-2, 6-2.

Австралийците Алекс де Минор и Бърнард Томич ще дефинират различен полуфиналист. Де Минор сервира великолепно за триумфа си с 6-4, 6-4 против Брадли Кан (САЩ) с 6-4, 6-4. Томич се наложи над сънародника си Матю Ебдън с 6-4, 7-5(3).