Вторият отбор на Спартак (Варна) победи с 4:1 в Генерал

...

Дубълът на Спартак без проблеми в Генерал Тошево

Вторият тим на Спартак (Варна) победи с 4:1 в Генерал Тошево локалния Спортист. Двубоят е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за дребните „ соколи “, които можеха да бият с повече. Те изковаха триумфа за половин час през първото полувреме. Николай Василев даде звук за успеха в 5-ата минута, когато осъществя с глава след центриране от корнер. След още толкоз време, Викторио Стоянов удвои, получил топката през празната врата. Балю Балев направи резултата типичен в 36-ата минута, когато беше изведен самичък против вратаря. Диян Иванов осъществя почетното попадение за домакините в 53-ата минута, когато беше най-съобразителен при продължителна блъсканица пред варненската врата. Секунди преди края Дамян Петров порази задачата от надалеч за окончателното 1:4.
 Димитър Трендафилов: Въпрос на време е Спортист (ГТ) да избухне Димитър Трендафилов: Въпрос на време е Спортист (ГТ) да избухне