Вторият отбор на Септември София раззгроми с 4:1 Славия София

...

Дубълът на Септември разгроми Славия 2 с 4:1

Вторият тим на Септември София раззгроми с 4:1 Славия София II в Югозападната Трета лига. За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като досега имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си.

" Септемврийци " се постановиха безапелационно, като преобладаваха напълно на терена. Захари Атанасов откри резултата в 18-та минута, а в 28-та минута Кристиян Атанасов от " белите " си означи автогол. През втората част Септември продължи да желае успеха повече и закономерно в 83-та минута Виктор Зоров означи трето попадение. В 88-та Славия върна един гол посредством Борис Димитров, а единствено минута по-късно още веднъж Зоров оформи крайното 4:1.

С днешната победа Септември II се изкачи на седмо място в класирането, а в идващия кръг гостува на Марек Дупница.

Първият тим на Септември приема Черно море в мач от следващия кръг на шампионата в елита. Според букмейкъра гостите са любимци с коефициент за победа 2,01. Равенството е оценено с 3,54, а възможна победа на домакините с 3,95.
Източник: novsport.com