Вторият отбор на Локомотив II допусна поражение при домакинството си

...

Дубълът на Локо загуби драматично от Карнобат

Вторият тим на Локомотив II позволи проваляне при семейството си на ОФК Карнобат. “Черно-белите” отстъпиха с 2:3 на “червените”. Срещата се игра през днешния ден от 14:30ч. в Оризари.

Локомотив II откри резултата посредством Петър Андреев. В идващите минути “черно-белите” пропиляха няколко чисти положения пред вратата на гостите, които пък съумяха да изравнят за 1:1 преди края на първата част.

През второто полувреме Карнобат поведе от дузпа за 1:2, “червените” осъществиха и трето попадение за 1:3. Локомотив II понижи на 2:3 посредством Александър Колев, който бе прецизен от дузпа, само че ново попадение не падна до края на срещата.

Пловдивчани се намират на 17-то място в класирането с актив от 10 точки.

Последният кръг за тази години в Югоизточната Трета лига е в събота (27.11) от 14:30ч. Тогава Локомотив II гостува на Черноморец в Бургас.
Източник: trafficnews.bg