Вторият отбор на Левски победи с 2:1 като гост шампиона

...

Дубълът на Левски се разправи с Миньор

Вторият тим на Левски победи с 2:1 като посетител първенеца в Югозападна Трета лига Миньор Перник в мач от 36-ия кръг на конкуренцията.

Домакините поведоха в 5-та минута, само че " сините " изравниха в 15-та с гол на капитана Борислав Рупанов. Победното попадение за Левски бе дело на Виктор Добрев в 35-та минута.
 Стивън Жерард се сбогува с Левски: 11 прелестни години, постоянно един от вас!

Ще търси ново развиване на своята кариера

Воденият от треньора Христо Арангелов тим е на седмо място в класирането с 51 точки.

Левски II: 12. Ивайло Крумов, 2. Дейвид Михалев, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Адриан Видинов, 6. Никола Бандев, 7. Георги Христанов (80 - 16. Алекс Александров), 8. Александър Божилов, 9. Виктор Добрев (90 - 15. Ериан Благоев), 10. Кристиан Красимиров (90 - 18. Калоян Михайлов), 11. Борислав Рупанов (к).