Вторият отбор на и завършиха 0:0 в мач от 19-ия

...

Дубълът на Ботев и Бдин не си вкараха гол

Вторият тим на и приключиха 0:0 в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. На тежкия терен, противниците предложиха здрава борба, само че малко футбол.

Домакините, чиято междинна възраст е 18,5 години започнаха обещаващо, като в 3-ата минута Теодор Георгиев получи топката зад защината на съперника, само че я насочи около вратата. Това беше и единствената голова опция за Ботев в дуела. Около четвърт час по-късно, гостите желаеха дузпа, за игра с ръка на врачански футболист. Същите искания обявиха и в 33-ата минута, когато Кристиян Коцов финтира бранител, който го повали.

Кулминацията беше в 65-ата минута, когато водачът на видинския отбор Александър Соколов извърши корнер, съотборниците му претендираха, че фалцираната топка е минала голлинията, само че реферите останаха безмълвни.

Малко преди края Стойчо Стойков организира независима акция, доближи до аутлинията и шутира, вместо да подаде на някой от тримата си съотборници пред врачанската врата.
Северозападна Трета лига 19 кръг, събота 27 февруари  Ботев (Враца) ІІ 0:0краен резулат  Бдин (Видин)