Вторият отбор на Ботев (Враца) победи у дома едноименния тим

...

Дубълът на Ботев тресна здраво Павликени

Вторият тим на Ботев (Враца) победи вкъщи едноименния отбор на Павликени с 4:0. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Юношеската групировка на домакините доминираше през 90-те минути и можеше да бие с повече. Пламен Спасов откри резултата в 20-ата минута, когато излезе самичък против вратаря и насочи топката в мрежата му. В средата на втората част блесна Радослав Захариев. Той удвои резултата след пас на Петър Кепов в 59-ата минута.
 В Ботев II (Враца) са удовлетворени, че мерят сили със мощните В Ботев II (Враца) са удовлетворени, че мерят сили със мощните
Четвърт час по-късно се разписа за повторно, като асистенцията беше на Георги Георгиев. Последният стана съавтор и на красивото попадение със задна ножица на Митко Панов в 82-ата минута.