Вторият кръг във Втора лига продължава с нови пет мача

...

С 5 мача продължава първенството във Втора лига

Вторият кръг във Втора лига продължава с нови пет мача в днешния ден. Началото бе сложено в четвъртък, когато Янтра победи с 2:1 Беласица.   На два от претендентите за елита - Добруджа и Спартак Варна, предстоят сложни гостувания надлежно на Литекс и Спортист Своге. Дубълът на ЦСКА 1948 приема Марица, а Спартка Плевен посреща Дунав.Последният дуел за деня е сред новака Черноморец Балчик и Струмска популярност.    Ето мачовете от кръга:   Днес от 18.30 часа:   Спартак Плевен - Дунав    ЦСКА 1948 II - Марица    Спортист Своге - Спартак Варна   Днес от 19.30 часа:   Черноморец Балчик - Струмска популярност   Литекс - Добруджа   Утре от 18.30 часа:   Марек - Монтана   Лудогорец II - Септември София   Черноморец Бургас - Бдин    От четвъртък:   Янтра - Беласица 2:1 0:1 Запро Динев (50 - дузпа) 1:1 Цветелин Радев (58) 2:1 Даниел Младенов (71)
Източник: novsport.com