Вторият кръг на Серия “А” ще предложи на феновете две

...
Вторият кръг на Серия “А” ще предложи на феновете две
Коментари Харесай

Две големи дербита от Серия “А” са акцентът в уикенд програмата на спортните канали на А1

Вторият кръг на Серия “А” ще предложи на почитателите две от най-очакваните и значими дербита в италианския футбол. Двубоите, които носят спомагателен прочувствен заряд този уикенд, са сред Ювентус и Наполи и Лацио и Рома, като спортните канали на А1 ще ги излъчат директно.

В събота, 31 август, от 21:45 часа на Алианц Стейдиъм в Торино „ остарялата госпожа “ приема най-сериозния си противник за купата от последните сезони – Наполи. Кристиано Роналдо и компания стартираха сезона със непретенциозен триумф с 1:0 като посетители на Парма, до момента в който неаполитанците на Карло Анчелоти участваха в мача шедьовър на първия кръг, когато победиха с 4:3 Фиорентина във Флоренция. Голямото дерби сред Ювентус и Наполи ще се излъчи директно по MAX Sport 3.

В неделния ден пък е време за класическото Derby della Capitale сред Лацио и Рома. Символичен хазаин на мача от 19:00 часа на „ Олимпико “ ще са „ орлите “, които са в челото на класирането след успеха с 3:0 като посетител на Сампдория в първия кръг. „ Вълците “ пък направиха неверна стъпка в дебютния си дуел – 3:3 вкъщи против Дженоа. Мачът ще се излъчи директно по MAX Sport 3.

По MAX Sport 4 почитателите на La Liga ще могат да проследят директно дуелите от третия кръг в шампионата. По-любопитните мачове са Осасуна против Барселона (31 август от 18:00 часа) и Виляреал против Реал Мадрид (1 септември от 22:00 часа).
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР