Вторите отбори на Левски и ЦСКА играят при резултат 0:1

...

Дубълът на ЦСКА води срещу този на Левски на Герена, Марк-Емилио Папазов с гол и греда, пропуски за сините

Вторите тимове на Левски и ЦСКА играят при резултат 0:1 в мач от деветия кръг на Група " Б " на Югозападната трета лига. Юношата на Левски Марк-Емилио Папазов откри резултата за " армейците " в 17-ата минута.

Левски II заема девета позиция в класирането с 5 точки, до момента в който ЦСКА e седми с 8.
 Снимка 589895
Източник:

Гостите откриха резултата в 17-ата минута. Папазов получи извеждащ пас и се озова очи в очи с Андонов. Вратарят на " сините " се подхлъзна и падна, което оказа помощ на " аления " нападател да го преодолее елементарно за 0:1. Марк-Емилио не спираше да вкарва на Левски и при юношите. Той беше викан от Саша Илич и в първия тим. Папазов е голмайстор на ЦСКА II с 5 попадения досега.

В 73-ата минута на мача Папазов беше покрай втори гол откакто изскочи самичък против Андонов и стреля, само че топката удари гредата.

В 84-ата минута " сините " бяха доста покрай попадение след мощен удар на Василев, само че неакуратен. Последва и опция за Стрински, само че стражът на " алените " улови.