Втори ден на консултации при президента преди връчването на мандата

...
Втори ден на консултации при президента преди връчването на мандата
Коментари Харесай

Тошко Йорданов пред Радев: В момента е важно да се надмогне личното его

Втори ден на съвещания при президента преди връчването на мандата за сформиране на държавно управление.

Във вторник първата среща при Румен Радев е с представители на " ИТН ".

" Вашата политическа мощ към този момент се потвърди като част от смяната в България. Много български гласоподаватели не престават да виждат във вас вярата за една нова и откровенна политика, която посочва ясно проблемите и решенията и не ги замита под килима. Убеден съм, че с опита от миналата година, вие към този момент имате ясна визия за провокациите и дилемите пред едно ново ръководство и имате подготвеност да допринесете интензивно за тяхното решение. Двете служебни държавни управления, които назначих демонстрираха, че с общи старания могат да бъдат надмогвани разликите в името на бъдещето на България. Убеден съм, че задължението, който поехте, за търсене на баланс и партньорство в едно бъдещо ръководство и то учредени на знанието и на честността са извънредно значими в една политическа страна, в която постоянно произволът, незнанието и арогантността са вземали връх ". Това сподели Румен Радев пред членове на Има Такъв Народ.

" Ние декларирахме от дълго време, Слави Трифонов от дълго време съобщи, че ние ще създадем всички, което е по нашите сили, с цел да има едно обикновено държавно управление в страната, тъй като провокациите са много по-големи от тези преди при месеца. Това, което ние постоянно сме правили, е да си съблюдаваме думата. Ние ще продължим да бъдем такива каквито сме - без политичесно двуличие ще назоваваме нещата такива каквито са. Ще бъдем предвидими и лоялни сътрудници, в случай че сътрудниците от останалите парламентарни сили също бъдат такива. Но ние знаем, че сега е извънредно значимо да се надмогне персоналното его. ". Това съобщи ръководителят на ПГ на Има Такъв Народ Тошко Йорданов пред президента.

По-късно през днешния ден президентът ще се срещне с членове на " Демократична България "  и Политическа партия " Възраждане ".



Очаквайте детайлности!
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР