Всяко начало е трудно, отборите не са се сработили, каза

...
Всяко начало е трудно, отборите не са се сработили, каза
Коментари Харесай

Червенков: Още не сме се сработили, проблемът ни е в завършващата фаза

Всяко начало е мъчно, тимовете не са се сработили, сподели пред публицисти треньорът на Миньор Перник Ангел Червенков след равенството с БеласицаПетрич.

Ние искахме да влезем оптимално нападателно в този дуел. Да водим играта, да построяваме офанзиви и да приключим с голове. Но видяхме, че след едно статично състояние, след една обстановка, която я подценихме допуснахме гол “, съобщи още той.

Червенков добави, че се е наложило да рискуват в хода на играта и да прибегнат до тотална преса на противника, което тотално е трансформирало тактическите проекти.
 Без победител в конфликта сред Миньор (Перник) и Беласица Без победител в конфликта сред Миньор (Перник) и Беласица
„ Въпреки всичко бяхме по – настоятелния тим, който търсеше победа. Но за жалост, последните 30 метра – там ни е казуса, в завършваща фаза и по – огромната централизация “, разяснява още старши треньорът.

Той изрази безпокойство само от здравословните проблеми на играчите, защото играчите в отбрана са били с травми.

Целите, които си слага щаба на „ жълто-черните “ е да види тимът от Перник в най- положителната му светлина- с повече експанзия, интензивност в предни позиции, с добра и комбинативна игра.

„ Работим в доста елементи – физически тима е квалифициран доста добре, тактически също. През целия мач пресирахме високо и създадохме много обстановки за гол “, сподели още Червенков.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР