Всичко, което се случва на управляващите, идва от техните редици

...
Всичко, което се случва на управляващите, идва от техните редици
Коментари Харесай

Рамадан Аталай: ГЕРБ много трудно могат да се измъкнат от капана, който сами си създадоха

Всичко, което се случва на ръководещите, идва от техните редици – несъответстващото държание, дейности и изявления, безапелационен е Рамадан Аталай – член на оперативното управление и народен представител от Парламентарната група на Движение за права и свободи.
„ Изборите по този начин са налегнали на хоризонта, че доста мъчно ГЕРБ могат да се измъкнат от този капан, който те самите си сътвориха “, съобщи той пред БНР. Според него обаче изборите няма да покажат действителността в България.
Обединението на Валери Симеонов с работодатели и синдикати приказва доста неприятно, изрече мнение Аталай и добави:
„ Съжалявам цялата нация, че не излиза на площадите. /…/ В българската политика няма място подобен политик, който няма нито политически език, нито някакво образование “.
„ Това държавно управление в този си формат или без този формат е безидейно, без визия за развиването на България, без избрани цели. Затова ние се опитваме да създадем една стратегия за ускорено развиване на България. Нека да сложим най-малко 5 цели на тази нация и всяка политическа групировка, която идва на власт, да ги припознае и да се опитаме да обединим нацията. /…/ Докато това държавно управление в този формат с националистите не престават да вилнеят в изпълнителната власт, нищо положително не чака България. Движение за права и свободи ще откри всички демократични способи, с които да накараме ръководещите да се съгласят с стратегия в полза на обществото “, разяснява Рамадан Аталай.
Според него Законът за локалното самоуправление, препоръчан от патриотите, е в ущърб на демокрацията.
Пазарлъците се водят сред ГЕРБ и националистите, сподели Аталай и добави: „ Целият пазар в цяла България е в полза на лобистките закони, които оферират и едните, и другите “.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР