Всички евакуирани от горящия ферибот българи са в добро здравословно

...
Всички евакуирани от горящия ферибот българи са в добро здравословно
Коментари Харесай

Консулът ни в Гърция пред bTV: Всички българи, евакуирани от ферибота, са добре


Всички евакуирани от горящия ферибот българи са в положително здравословно положение. Няма данни някой от тях да има някакъв здравословен проблем. Това сподели особено за bTV консулът ни в Гърция Радостин Ванкин.

Той продължава да се свързва персонално с българите от ферибота, които сега са настанени в хотели. Обиколил е всички хотели, където са настанени българи, и е разговарял с множеството от тях.

Те са добре, настанени са, оказана им е здравна помощ и чакат да се приберат, добави консулът.

По думите му остават общо 11 индивида, които се търсят и нямат данни дали са открити, само че интервенцията по търсене продължава.

От на следващия ден сутринта ще бъде обявено по какъв начин ще бъдат превозени българите до Игуменица и оттова нататък по какъв начин ще бъдат превозени до България, или който желае за Италия, сподели още Радостин Ванкин.

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!

Бъдете с нас и във и!
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР