Всеки следващ епизод на Много мой човек забърква Миро (Башар

...
Всеки следващ епизод на Много мой човек забърква Миро (Башар
Коментари Харесай

Неочаквани събития и обрати в новия епизод на Много мой човек

Всеки идващ епизод на " Много мой човек " забърква Миро (Башар Рахал), Виктор (Юлиян Малинов) и Петър (Калоян Катинчаров) във все по-големи каши.
 Нова обич и непредвидени разноски в новия епизод на
Нова обич и непредвидени разноски в новия епизод на " Много мой човек "

Какво чака тримата майстори в комедийния сериал

Миро към този момент не се съмнява в жена си, само че пък разноските към абитуриентския бал на Ивана му тежат от ден на ден. А фактът, че изгубиха най-големия си обект единствено утежнява ситуацията. В новия епизод ще разберем какъв нов проект е измислил, с цел да обезпечи прихода на бригадата.

Но и визия си няма, че брачната половинка му е намерила парите в брой, които държи в куфара си с принадлежности и обезверено желае да разбере за какво я лъже, че са пред банкрут.

На Петър също няма да му бъде елементарно, тъй като лъжата пред Ивана, че е доктор стартира да тежи от ден на ден. Най-вече, когато получава покана за вечеря с родителите ѝ.
 Калоян Катинчаров,
Калоян Катинчаров - от служител на реда в " Братя " до занаятчия в " Много мой човек "

Актьорът за новия комедиен сериал, за работата с Башар Рахал и Юлиян Малинов и за героя му Петър

Маргарита е гневна от освен от разголената си фотосесия с баниците, само че и от обстоятелството, че дребният Митко отнася насмешки поради нея. Майкъл ще се опита да я омилостиви, само че това може да докара до доста сконфузна обстановка. Ще разберем какво ще се случи в шести епизод на  " Много мой човек " довечера от 20 ч. по NOVA.
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР