Все повече нараства вероятността това да ни е последното редовно

...
Все повече нараства вероятността това да ни е последното редовно
Коментари Харесай

Главчев: В последните месеци гасихме пожари във всякакъв смисъл

Все повече нараства вероятността това да ни е последното постоянно съвещание, по тази причина не преставам с докладите. Четири месеца работихме на високи обороти, постигнахме главните си цели - организирахме почтени и свободни избори, гасихме пожари във всевъзможен смисъл, запазихме самообладание, въпреките политическите провокации, следвахме целите си. Внесохме 20 законопроекта, измежду които бих откроил тези за въвеждане на еврото и за придвижване по пътищата. Това съобщи министър-председателят Димитър Главчев на съвещанието на Министерския съвет през днешния ден. 

" По чудноват метод ни се наложи и различен приоритет - Националната детска болница. Може да отчетем, че първият стадий - разчистването на терена, е завършил ", означи той. 

Няма по какъв начин да не поздравя и олимпийските ни първенци и състезатели, както и техните федерации и треньори. Представящите България съумяха да създадат най-успешната Олимпиада от 20 години насам ", сподели Главчев и добави, че държавното управление има принос в лицето на Министерството на спорта, което е намерило спонсори, които да платят таксите на Федерацията по повдигане на тежести. 

" По разпоредба ще бъдат изплатени премии на всички, които се класираха тук-там до осмото. За олимпийските първенци те са в размер на 250 хиляди лева, 200 хиляди лева - за сребърен орден и 100 хиляди лева - за бронзов ", акцентира министър председателят.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР