Катастрофа между два камиона край Скравена, единият шофьор е в болница
Временно е лимитирано придвижването по път I-1 Мездра – Ботевград в региона на Скравена, в платното посока Мездра, оповестяват от Агенция пътна инфраструктура (АПИ). Причината е пътнотранспортно произшествие.
Трафикът в посока Мездра за леки коли се реализира по обходен маршрут – път III-161 Ботевград – Радотина – Рашково – Ребърково. Тежкотоварните коли изчакват на място. Трафикът се контролира от Пътна полиция.
От пресцентъра на Министерство на вътрешните работи оповестиха за Българска телеграфна агенция, че в злополуката са взели участие два тира. Единият е с турска регистрация, другият – влекач MAN. Шофьорът на българския товарен автомобил е в болница за уточняване на неговото положение след случая.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




