Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато ще е аут до края

...
Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато ще е аут до края
Коментари Харесай

Вратар на ЦСКА аут до края на сезона

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато ще е навън до края на сезона. Стражът се контузи в една от последните тренировки по време на лагера в Турция, когато нарани лакътя си. За страдание са се сбъднали най-мрачните прогнози и с изключение на контузия в ставата той има скъсване на връзки.

Прегледите са посочили, че бразилецът ще би трябвало да се подложи на интервенция, която по негово гледище ще бъде осъществена в задгранична клиника. След интервенцията ще са нужни най-малко два месеца цялостен покой, а чак по-късно той може да стартира рехабилитация, оживление и леки натоварвания.

При всичко това наподобява, че съвсем несъмнено сезонът за Бусато завърши. Стражът даже е провел диалог с управлението на клуба, като е поискал след интервенцията да се прибере в родината си и там да премине всички процедури.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР