Вратарят на Спартак (Варна) Иван Дичевски записа 45 минути през

...

Вратарят на Спартак : Дано оцелеем в елита

Вратарят на Спартак (Варна) Иван Дичевски записа 45 минути през второто полувреме в последната контрола на " соколите " против Македония Гьорче Петров, извоювана с 2:0.

На два пъти Дичевски съумя да опази суха мрежата си след рискови удари на противника.
 Спартак (Варна) приключи подготовката си в Турция с победа над Македония (Гьорче Петров)

" Соколите " стояха добре на терена и справедливо стигнаха до триумфа

Пред клубния уебсайт той съобщи след срещата, че се надява още с първите мачове от шампионата тимът да покаже новото си лице и по този метод да зарадва почитателите на Спартак, като резервира мястото си в елита.

" Резултатът е засищащ, най-сетне вкарахме ситуациите си ", сподели младият пазач на " соколите ".
 Херо: Притеснява ме късата пейка

Ще би трябвало да увеличим броя, с цел да има някаква вариативност по време на мачовете, споделя той

" Играта в отбрана се усъвършенства през целия подготвителен лагер, а и през днешния ден. Мисля, че бяхме тимът, който съумя да владее повече топката, сътвори по-чистите положения, по тази причина и спечелихме.

Нашата основна цел е да запазим тима на Спартак в елита. Затова се направиха толкоз доста прехвърляния, с цел да се вдигне равнището, по отношение на предходния сезон и нека да осъществим желанието на всички почитатели ", разяснява Дичевски.