Вратарят на Манчестър Сити Едерсон ще отсъства от игра до

...

Едерсон ще отсъства един месец

Вратарят на Манчестър Сити Едерсон ще отсъства от игра до един месец заради мускулна контузия. Бразилецът се контузи в неделя в мача против Ливърпул (1:1) във Висшата лига.

Едерсон се контузи през второто полувреме, когато фаулира нападателя на Ливърпул Дарвин Нунес за дузпа, от която Ливърпул изравни. Бразилецът продължи мача, но малко след това бе сменен от Стефан Ортега.

Едерсон ще пропусне четвъртфинала за ФА Къп против Нюкасъл в събота, след пауза в лигата заради интернационалните задължения. Той ще пропусне и дербито против Арсенал на 31 март.
 Гуардиола: Нямаме обвързване да печелим всеки мач, Де Бройне можешед а реагира и по-зле

" На " Анфийлд " в никакъв случай не е елементарно "