Вратарят на Лудогорец Пламен Илиев каза какво е било в

...

Пламен Илиев каза какво провали Лудогорец в двата мача с Еспаньол

Вратарят на Лудогорец Пламен Илиев сподели какво е било в главите на футболистите след алените картони на Форстър и Горалски против Еспаньол още през първото полувреме. Орлите изгубиха срещата в Испания с 0:6, само че все пак резервираха второто място в групата.

“Обяснение мъчно мога да дам в този момент. Реално мачът завърши в 10-ата минута, когато получихме първия червен картон. Ще би трябвало да преодолеем този психически срив. Шансовете ни са огромни за излизане от групата. Факт е, че грубите неточности ни костваха загубите от Еспаньол.

След двата червени картона в главите ни беше да се пазиме откъм гърба, да си оказваме помощ и да допуснем колкото се може по-малко голове. Еспаньол игра до края”, съобщи Илиев, който е удовлетворен, че след идващия турнирен мач на орлите, който е против Витоша (Бистрица), ще има пауза за националните тимове.

“Почивката идва тъкмо в точния момент, ще ни се отрази добре”, приключи стражът на разградчани.