Вратарят на Локомотив (Пловдив) Динко Хоркаш е със счупен пръст

...

Динко Хоркаш е със счупен пръст след мача с Левски

Вратарят на Локомотив (Пловдив) Динко Хоркаш е със строшен пръст след дуела с Левски, написа " Тема Спорт ". Хърватският пазач, който избави куп положения, бе сменен наложително в 74-ата минута от Илко Пиргов.

Хоркаш пострада още през първото полувреме след конфликт с Велтон, само че стисна зъби и продължи. Болката обаче се е усилила и вратарят се строполи на терена четвърт час преди края на мача. Прегледът е посочил счупено кутре.

Във втори следващ дуел Хоркаш е заменен наложително, поради травма. Той получи контузия и в дуела със Славия (1:1) в " Овча купел ", като още веднъж Илко Пиргов доизкара срещата под рамката. Днес ще стане ясно какъв брой тъкмо ще отсъства върватинът. Локо (Пловдив) стартира плейофите с посещение на Лудогорец в понеделник (15 май).