Вратарят на Левски Пламен Андреев е следен от няколко чуждестранни

...

Пламен Андреев е следен от клубове в чужбина

Вратарят на Левски Пламен Андреев е наблюдаван от няколко задгранични клуба и не е изключено да се стигне до негова продажба след края на сезона. Стражът към този момент три сезона е част от състава на " сините " и се трансформира в главен състезател, оповестява Тема спорт.

Андреев се намира в серия от 434 миунти без позволен гол. За последно инкасира попадение в 16-ата минута при гостуването на Пирин в Благоевград, извоювано с 2:1, а след него подреди 4 мача със " суха " мрежа.

Общо за " сините " той към този момент има 76 дуела на сметката си.

Ако се стигне до продажба на Андреев, Левски сигурно ще търси негов заместител. В последните дни се спряга името на Даниел Наумов от ФК ЦСКА 1948, за който даже се приказва, че към този момент се е схванал с шефовете на " Герена ".

Освен него обаче " сините " може би ще вземат и още един вратар, тъй като е все по-вероятно Николай Михайлов да постави завършек на кариерата си в края на сезона.