Вратарят на Левски Божидар Митрев ссмята, че “сините” са изпуснали

...

Божидар Митрев: Напълно надиграхме ЦСКА, надявам се левскарите да бъдат обединени и за напред

Вратарят на Левски Божидар Митрев ссмята, че “сините” са изпуснали да победят ЦСКА в днешния мач, игран на националния стадион “Васил Левски”.

“Сините” съумяха да заличат пасив от два гола на полувремето, завършвайки наедно 2:2 с “червените”.

“Започнахме зле мача. Отборът ни не заставам добре на терена през първото полувреме. Трябваше да ни вкарат гол, с цел да стартираме да играем. Второто полувреме излязохме, с цел да ги победим. Напълно ги надиграхме и изпуснахме няколко чисти положения. Казахме си, че много пътиЛевски е обръщал ЦСКА от 2:0 до 3:2. Видяхте прелестно обстановката с дузпата. Докоснах Каранга и преценката на съдията беше дузпа. Не съм обезверен, само че желая да благодаря на всички хора, които ме поддържаха. По този метод би трябвало да се поддържа Левски. След мача с Лудогорец бях смутен, че Левски още веднъж загуби. Надявам се, че след днешния мач това обединяване на левскарите ще продължи. Не считам, че дуелът с ЦСКА за Купата е значим от психическа позиция. В реванша би трябвало да сме концентирани и спокойни ”, разяснява Митрев.
loading... #SC_TBlock_381491 a { font-family: Roboto!important; }
Източник: 7dnisofia.bg