Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген изрази разочарованието си след

...

Тер Щеген: Такова поражение боли много

Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген изрази разочарованието си след домакинската загуба с 1:4 от ПСЖ в четвъртфиналния мач-реванш от Шампионска лига.

Барса отпадна с общ резултат 4:6 и за първи път не съумява да премине в идната фаза на шампионата след победа като посетител в първия мач.
 ПСЖ разнебити 10 от Барселона като посетител и се класира за 1/2-финалите

Парижани надвиха с 4:1 в каталунската столица

Вратарят смята, че изходът от реванша е повлиян от изгонването на Роналд Араухо в 29-ата минута.

" Такова проваляне боли доста, тъй като след първия мач вярвахме, че можем да продължим напред.

Не може да се отхвърли резултатът на таблото, само че бяхме покрай постигане на полуфиналите и в случай че не беше аленият картон, мачът можеше да се развие по различен метод ", сподели Тер Щеген пред " Скай Спорт ".