Вратарят на Астън Вила Марко Бизо се извини за червения си картон срещу Нюкасъл във ФА Къп
Вратарят на Астън Вила Марко Бизо се извини за аления картон, който си изкара .
Вила водеше с 1:0 до полувремето, само че нидерландецът излезе неразчетено покрай централната линия, извършвайки нарушаване против Джейкъб Мърфи и получавайки пряк червен картон.
Играейки с 10 души през цялото второ полувреме, бирмингамци позволиха цялостен поврат и отпаднаха още в четвъртия кръг на шампионата за купата на страната.
„ Бяха ми нужни няколко дни, с цел да премисля нещата и да се презаредя. Искам да се извиня за аления си картон и за резултата, който той имаше върху тима и почитателите. Разбирам, че дейностите ми сложиха тима в сложна обстановка. Трябва да продължим напред и да работим старателно “, съобщи Марко Бизо в обява в Инстаграм.
Нидерландският пазач дойде в Астън Вила през лятото като заместител на титулярния вратар Емилиано Мартинес. До момента Бизо е играл 12 пъти за отбора си, от които 5 са в шампионата.
Астън Вила заема третото място във Висшата лига с 50 точки, на 7 зад водача Арсенал, и чака съперника си в Лига Европа, откакто се класира непосредствено за осминафиналната фаза във втория по мощ евротурнир.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




