Вратарят Икер Касияс е пред подписване на нов договор с

...
Вратарят Икер Касияс е пред подписване на нов договор с
Коментари Харесай

Обрат: Касияс преподписва с Порто

Вратарят Икер Касияс е пред сключване на нов контракт с сегашния си клуб Порто. В последните месеци се твърдеше, че стражът ще напусне клуба, само че най-новите информации, идващи от Португалия са, че Касияс ще възобнови уговорката си с „ драконите “.

Тези вести идват дни след мача с Ливърпул на „ Анфийлд “ – реванш от осминафиналите на Шампионската лига. Сан Икер, както го назовават в Испания, резервира мрежата си суха, а това бе и негов 171 мач в шампионата на богатите.

Въпреки превъзходните изяви на Касияс в тази среща, португалският гранд напусна напреварата, поради чистия триумф на мърсисайдци в първия дуел.

След срещата хора от управителното тяло на Порто се изрекоха доста ласкаво по адрес на Икер, а два дни по-късно се твърди, че той ще възобнови контракта си.

Настоящият договор на Касияс с Порто изтича юни 2018 година.

Касияс напуща Порто в края на сезона
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР