Врачански Театър - Vratsa имаше честта да открие тазгодишните Радичкови

...
Врачански Театър - Vratsa имаше честта да открие тазгодишните Радичкови
Коментари Харесай

Спектакълът „Лазарица“ на Врачанския театър откри Радичковите дни в Монтана

Врачански Театър - Vratsa имаше достойнството да открие тазгодишните Радичкови дни в Монтана с един от най-обичаните текстове на Йордан Радичков – „ Лазарица “, под режисурата на Петринел Гочев.

Постановката се игра на сцената на НЧ „ Разум 1883 “ пред претъпкана зала и бе посрещната с извънредно топли овации и самопризнание от публиката.

Кирил Стаменов в ролята на Лазар развълнува феновете с надълбоко и човечно осъществяване, а дружно с него публиката приветства прелестните артисти: Теодор Софрониев, Цветана Горкиева, Владинелла Кацарска и Вероника Тодорова.

" Благодарим за жестовете на внимание и красивите кошници с цветя от кмета на Монтана – господин Златко Живков, и от 7-мо СУ „ Йордан Радичков “, показа актьорския състав след представлението.

След спектакъла се организира вълнуваща среща-разговор с възпитаници от 7. СУ „ Йордан Радичков “, които споделиха усещанията си и зададоха въпроси към режисьора Петринел Гочев и актьорите от трупата.

Сред гостите в салона беше и 94-годишната майка на артиста Кирил Стаменов.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР